МО вчителів початкових класів та вихователів ГПД

Дата: 15 січня 2019 о 11:19, Оновлено 12 січня 2023 о 15:21

10 січня відбулося засідання шкільного методичного об'єднання вчителів початкових класів та вихователів ГПД (керівник Н.П.Очко) з теми "Інклюзивна освіта в початковій школі”. В.В. Марущак представила свої напрацювання з питань інклюзивної освіти. В.П.Шевчук підготувала презентацію та практичне завдання з теми " Гуманізація освітнього простору в початковій школі. Соціолізація дітей з особливими потребами". І.В.Жданович провела майстер-клас " Простір освітніх лайфхаків: LEGO--TANGRAM в інклюзивному середовищі".

27 травня 2022 року відбулося шкільне методичне засідання вчителів початкових класів та вихователів груп продовженого у формі аукціону на тему: «Підсумок роботи методичного об’єднання за рік»
  Підвели підсумки роботи методичного об’єднання вчителів початкових  класів та вихователів ГПД за 2021-2022 навчальний рік, заслухали звіти вчителів про самоосвіту, творчі знахідки, склали перспективний план роботи МО на наступний навчальний рік.

29 грудня 2021 року відбулося шкільне методичне засідання вчителів початкових класів та вихователів груп продовженого дня на тему: "Предметний інтенсив" під гаслом "Зробіть усе, що можете, застосувавши те, що знаєте, знаходячись там де ви є..."

В рамках цього засідання було обговорено презентацію "Урок у початковій школі в контексті сучасних викликів"( підготувала Панчук І. А.), проведено практичне заняття " Практика вдумливого читання: поради для вчителів початкової школи" вчителем Кухарук О.І.,  розширили знання педагогів про особливості викладання інтегрованого курсу "Я досліджую світ"( Очко Н.П.) та взяли участь у тренінгу "Я в ресурсі і балансі або профілактика емоційного вигорання",  який провела психолог Губерницька Р.А.

Засідання 1 (2021)

30 серпня 2021 року відбулося шкільне методичне засідання вчителів початкових класів на тему « Модернізація початкової освіти – актуальна вимога сьогодення». У педагогічному колі  вивчали основні нормативні документи, що регламентують функціонування  початкової  школи; обговорили  виконання  плану  роботи  методичного  об’єднання  за  2020-2021 н. р.  та   затвердили  план   роботи  на  2021-2022 н.р.; розглянули  методичні  рекомендації  щодо  проведення  першого   уроку;  проаналізували  навчальні  програми, підручники, зошити.

Під час зимових канікул відбулося методичне засідання вчителів початкових класів на тему: "Педагогіка партнерства як ключовий компонент Нової украінськоі школи. Математична галузь"
Форма проведення  - методичний аукціон. Педагоги обмінялися досвідом роботи з впровадження в освітній процес інтерактивних форм організації навчальноі діяльності молодших школярів на уроках математики: кейс- технологія (вчитель Деркач О.Й.), педагогічна технологія STEM (вчитель Бас Т.О.), метод компетентнісного навчання "Шість цеглинок"  (вчитель Єфімець Л.Л.).
Вихователь Єпік Т.М. розкрила секрети цікавого навчання під час самопідготовки.
Керівник МО Очко Н.П. познайомила учасників з новим видом освітньоі технологіі - освітнім коучингом,  його основною особливістю і відмінністю є сприяння тому, щоб школярі самі навчилися, виконуючи підібрані завдання, реалізували  свій творчий потенціал.

ПЛАН  ЗАСІДАННЯ МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ І ВИХОВАТЕЛІВ ГПД (30.12.2019)

«Використання   інтелект - карт в початковій школі»

Презентація ІНТЕЛЕКТ-КАРТИ В ПОЧАТКОВІЙ ШКОЛІ

Прийом«Кубик Блума»