Як боротися з булінгом: поради для дітей
День безпечного Інтернету 08.02.2022
« Результати вивчення ставлення до освітнього процесу здобувачів освіти за перший семестр 2021-2022 н. р.»
І хоч на вулиці зима і сонце ще не дуже гріє, та календар повідомляє, що більша половина навчального року уже пройдена. За результатами анкетування учасників освітнього процесу щодо ставлення до навчання та до освітнього закладу в цілому за перший семестр
2021-2022 н. р. варто зазначити, що 80% учнів ідуть до ліцею в гарному настрої, 75% учнів люблять вчитися. 95% дітей у захваті від свого класу та ніхто не перейшов би в інший. 99% ліцеїстів вважають дисципліну на уроці необхідною умовою для кращого засвоєння навчального матеріалу, ще 80% здобувачам освіти не подобається перехід на дистанційне навчання. Щодо вивчення самих предметів, то 35% учнів захоплюються математикою, 65%- із задоволенням вивчають рідну мову та літературу, 70% дітей з радістю ідуть на уроки фізкультури.
На запитання « Що ви вважаєте шкідливою звичкою?»,- діти відповіли так:
- надмірне захоплення комп‘ютерними іграми;
- насміхатися із товаришів;
- запізнюватись на уроки.
А ось про що діти мріють:
- щастя в родині;
- добре навчатися;
- подорожувати світом.
90% опитаних мріють про мир в Україні. Дехто мріє про те, щоб завжди були гроші, про найновіший айфон чи планшет. Але- це ж діти! Хоча, де в чому ми, дорослі, повинні дослухатися до них.
Шкільний психолог Губерницька Р. А.
13 листопада у світі відзначають Всесвітній день доброти. Саме цього дня 1998 року на Першій конференції у Токіо було засновано нове свято. Суть святкування в тому, щоб нагадати людям про важливість прояву людяності і взаємодопомоги в сучасному житті. Долучитися може кожен - головне мати бажання і бути готовим допомагати іншим. Адже це так просто - посміхніться перехожому, обійміть батьків або товариша , зателефонуйте друзям і скажіть, які вони чудові , нагодуйте бездомну тваринку… . Адже з кожним таким простим вчинком комусь стане краще , а значить - і більше доброти у світі.
9-11 класи. Спецурок. Як обрати майбутню професію?
02.11.2021
Шановні здобувачі освіти , вашій увазі пропонуємо відеоурок про кібербулінг.
Переглянувши його, ви зможете отримати наступну інформацію:
-як розпізнати та припинити кібербулінг;
-які його причини та наслідки;
- як допомогти друзям , які його зазнали;
- які тактики цькування поширені онлайн.
9 лютого 2021 року у світі відзначається День безпечного Інтернету «Разом для найкращого Інтернету»
Булінг серед дітей
З метою запобігання та протидії булінгу у навчальному закладі відбулися години спілкування «Вчимося жити добрими людьми», «Стоп! Булінг» для учнів початкових класів.
З учнями 5-9 класів – інформаційні години «Профілактика булінгу в учнівському середовищі», «Як подолати булінг», метою яких було ознайомити учнів з поняттями, формами та структурою булінгу; виховувати почуття емпатії та співпереживання до дитини, яка зазнала насильства; розвивати вміння пошуку шляхів виходу із складної ситуації; формувати навички відповідальної та безпечної поведінки.