МО вчителів фізико-математичного циклу

Дата: 15 січня 2019 о 13:01, Оновлено 4 січня 2022 о 16:17

4 грудня 2022 року відбулось засідання МО вчителів фізико-математичного циклу з теми " Аналіз модельних програм для 5-6 класів Нової української школи з матетематики та інформатики. Члени засідання  переглянули  презентацію керівника МО, проаналізували такі модельні програми :     Модельна навчальна програма «Математика. 5-6 класи» для закладів загальної середньої освіти (авт. Бурда М. І., Васильєва Д. В.)

Модельна навчальна програма «Математика. 5-6 класи» для закладів загальної середньої освіти (авт. Істер О. С.).

25 серпня 2021 року відбулося  методичне засідання вчителів фізико-математичного напряму на тему “Компетентнісне спрямування освітнього процесу з математики, фізики, інформатики та астрономії в умовах освітніх змін. Планування й організація освітнього процесу  з математики, фізики, інформатики та астрономії  у 2021/2022 навчальному році в умовах освітніх змін”
       Члени засідання  переглянули  презентацію-звіт керівника МО, обговорили і затвердили план ромоти на наступний навчальний рік  а також вивчали методичні рекомендації щодо викладання математики, фізики, інформатики та  астрономії на 2021- 2022н. р.

14 січня в Держненській ОТГ відбувся онлайн-семінар вчителів фізико-математичного циклу з теми "Тестові технології на уроках математики, фізики, інформатики та астрономії"

Вчителями ОЗ "Деражненський ліцей" були розкриті такі питання:

1.Створення тестових завдань за допомогою тестового порталу Online test pad і Google форми на уроках інформатики (Ланюш О.В); Презентація

2. Використання платформи ВШО для організації дистанційного навчання (Левчук А.І);

3. Створення інтерактивних вікторин за допомогою онлайн-сервісу Learning Apps (Левчук А.І)

4. Сучасні підходи до організації і проведення учнівських олімпіад, турнірів, конкурсів (Довжаниця О.Б)

Учасниками семінару був зроблений висновок про те, що в умовах дистанційного та змішаного навчання кожен вчитель повинен вміти не лише користуватися різними платформами, але й самостійно створювати тестові завдання для покращення організації дистанційного навчання

30 жовтня відбувся онлайн-семінар вчителів фізико-математичного напряму Деражненської ОТГ з теми “Організація дистанційного навчання учителями математики, фізики, астрономії та інформатики

В умовах переходу на формат онлайн-навчання виникла потреба використання засобів з функціями групових чатів, дзвінків та конференцій. Одним з інструментів, пристосованих для навчання та зручних у використанні, є програма Zoom. Вчитель ОЗ “Деражненський ліцейШворобей Л.А. розповіла про планування і проведення занять за допомогою даного додатку. Вчителі Деражненської ОТГ використовують у своїй роботі такі інструменти як Google Meet та Classroom. Про організацію занять за допомогою даних сервісів учасників семінару детально ознайомила вчитель Постійненської ЗОШ I -III ст. Бурба М. В.

Своїм досвідом проведення уроків за допомогою онлайн-дошок Jamboard, classflow, scratchwork, idroo поділилась керівник семінару Довжаниця О.Б.

Зважаючи на те, як багато на сьогодні є різноманітних, корисних для педагогів сервісів у мережі Інтернет та як щодня їх кількість і якість збільшується та з огляду на результативність і продуктивність проведеного заходу було прийнято рішення про продовження подібних зустрічей з обміну досвідом.

09.01.2019
Підвищення якості НВП через упровадження ІКТ